Pahlen Titan Ultraviyole Cihazı
Pahlen Titan Ultraviyole Cihazı

Pahlen Titan Ultraviyole Cihazı

Fiyat : $3,662.04
Toplam Stok Adedi : 20
Stok Miktarı : 10

AUTO-UV, yüzme havuzlarında ve masaj havuzlarında hijyenizasyon sistemini desteklemek amacı ile kullanılan, klor tüketimini %70 kadar düşürebilen bir ünitedir. (254 nm dalga boyu) sayesinde bakteri, virüs ve yosun oluşumlarının önüne geçilir.

İlgili Ürünler
Elecro H.R UV-C Ultraviyole Cihazı Elecro Quantum UV-C Ultraviyole Cihazı Blue Lagoon UV-C Tech Ultraviyole Cihazı Blue Lagoon Ultraviyole Dezenfeksiyon Cihazı Timer
:

Pahlen Titan Ultraviyole Cihazı

AUTO-UV, yüzme havuzlarında ve masaj havuzlarında hijyenizasyon sistemini desteklemek amacı ile kullanılan, klor tüketimini %70 kadar düşürebilen bir ünitedir. Sonuç olarak göz kızarıklıklarına ve alerjilere neden olabilen bağlı klor miktarı azalacağından; kokusuz, daha konforlu bir havuz suyu elde edilir.

Ultra-viole lambası (254 nm dalga boyu) sayesinde bakteri, virüs ve yosun oluşumlarının önüne geçilir.

Cihazın tepesindeki mavi gösterge, ünitenin devrede olup olmadığını anlamanıza yardımcı olur. Led ekran üzerinden çalışma saati gözlemlenir. Lamba ömrü 9000 saattir. 9000 saatin tamamlanmasına 1000 saat kaldığında Led yanıp sönmeye başlayacaktır, tamamlandığında cihaz kendini otomatik olarak kapatır. Lambanın değiştirilmesi son derece basit bir işlemdir.

Auto-UV titanyum malzemeden imal edildiğinden korozyona son derece dayanıklıdır. Tuz klorinatörün bulunduğu, masaj havuzlarında veya yüzme havuzlarında kullanımı uygundur.

Auto-UV, paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiş duvar askı aparatları ile birlikte temin edilir.

Auto-UV’nin, özel amaçlı kullanılan yüzme havuzlarında Minimaster su kontrol ünitesi ile birlikte kullanılması önerilir. Auto-UV, minimaster ve ilaveten tuz klorinatörü özel amaçlı kullanılan yüzme havuzlarında suyun hijyenizasyonu için yeterlidir.

 

Seçenekleri mevcuttur;

Auto-UV 75W titan
Auto-UV 130W titan

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR