HAKKIMIZDABahceyap.com, 2005 yılından beri Albatros Peyzaj- Mimarlık tarafından nihai tüketicinin kaliteli ürünlere daha ekonomik koşullarda ulaşmasını sağlamak için kurulmuş ve hizmete girmiştir. Bahceyap.com olarak bahçe, havuz, sauna ve spa ile ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak ve gerekli ürünleri size ulaştırmak için yıllardır hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin her yerine ürünlerimizi hızlı, güvenli ve garantili bir şekilde ulaştırmaktayız. Uzun yıllardır peyzaj ve inşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İhtiyacınıza yönelik aradığınız bahçe havuz sauna spa ürünlerini bulabileceğiniz gibi aynı zamanda İstanbul genelinde bahçe yapımı, çevre düzenlemesi, havuz yapımı; bakımı ve tadilatı gibi hizmetleri de bünyemizde bulabilirsiniz.

Misyonumuz


Bahceyap.com olarak sektörde öncü olmanın getirisi ve yıllar içinde kazanılan tecrübeyle birlikte ihtiyaçlarınızı çok iyi anlıyor ve analiz ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve uzun yıllar sürecek güven ilişkisi için her zaman elimizden geleni yapmaya hazır durumdayız. Sektördeki dünya markalarını ürünlerimiz olarak bulabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursa olsun bize ulaşabilir ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. A dan Z ye kafanızdaki soruları yanıtlamak için hizmetinizdeyiz. Ürün seçimi, ürün kullanımı sevkiyat teknik destek vb. konularda bize danışabilirsiniz.

Vizyonumuz


Öncü konuma geldiğimiz sektörümüzde müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürekli ve kusursuz bir şekilde karşılamak için sektörde yıllardır oluşturduğumuz tecrübe ile dünya markalarını sizlerle buluşturmaya devam etmek istiyoruz. Bahceyap.com olarak, dünya pazarına açılarak ülkemize kattığımız değerleri birkaç adım ötesine götürme çabasındayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR