H20 AquaSmart 5Lt
H20 AquaSmart 5Lt

H20 AquaSmart 5Lt

Fiyat : $203.07
Toplam Stok Adedi : 20
Stok Miktarı : 20

H20 AquaSmart, düşük uygulama oranı için tasarlanmış bir dış saha ıslatma maddesidir. Bu nedenle uygun maliyetlidir.H20 AquaSmart, çimlerde kurumayı önler.H20 AquaSmart, tüm toprak tipleri için formüle edilmiş özel yüzey aktif madde karışımına sahiptir.

:

H2Pro AquaSmart (5 Lt)

H2Pro AquaSmart, düşük uygulama oranı için tasarlanmış bir dış saha ıslatma maddesidir ve bu nedenle uygun maliyetli bir program sağlar. H2Pro AquaSmart, tüm toprak tipleri için formüle edilmiş özel yüzey aktif madde karışımı, sulama veya yağışın etkinliğini en üst düzeye çıkararak kuru hava dönemlerinde çim kalitesinin korunmasına yardımcı olabilir.

H2Pro AquaSmart esasen, kurumayı önleyerek ve toprağın hızlı bir şekilde yeniden ıslanmasına izin vererek, böylece sağlıklı bir bitki ve kaliteli bir çim yüzeyi sağlayarak daha fazla su kullanım verimliliği sağlar.

Nihai su yönetimi esnekliği gereksinimlerine bağlı olarak esnek bir uygulama oranı ve uygulama aralığı kullanılabilir. Eşsiz yüzey aktif madde formülasyonu, suyun toprağa nüfuz etmesine ve yayılmasına yardımcı olur ve sağlıklı bir bitki ve kaliteli bir yüzey sağlamak için iyi su tutma sağlar. 
 

Yaz mevsimi boyunca düzenli uygulamalar, çim yoğunluğunu koruyarak ortaya çıkan kuru lekelerin insidansını azaltacaktır.  
En iyi sonuçlar için programlı bir yaklaşımla yaz aylarında üç ila dört kez uygulayın.

 

Ürün Avantajları:

  • Dış alanlar için su kullanım verimliliğini artırır
  • Kuru yama oluşumu insidansını azaltır
  • Esnek uygulama oranları
  • Kuru koşullarda çim kalitesini korur.

Kullanım

Dış saha

Ürün Kategorisi

Penetrasyon / Su Tutma

Uygulama oranı

5 L/ha

Su hacmi

600 - 900 L/ha

Tip

Sıvı

Paket boyutu

4x5L

Paket Kapsamı

2 hektar

Spesifik yer çekimi

1.060

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR