Dolphin Wave 100 Havuz Robotu
Dolphin Wave 100 Havuz Robotu

Dolphin Wave 100 Havuz Robotu

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : $4,793.57
İndirimli : $4,488.97
Toplam Stok Adedi : 20
Stok Miktarı : 20

Dolphin Wave 100 Havuz Robotu, CleaverClean ™ kapsama alanı gelişmiş bir navigasyon sistemleri ve tarama yazılımı ile güçlendirilmiştir. Bu, havuzunuz'un (duvarlar, zeminler ve su hattı) her santimetrenin en etkili yolu kullanarak temizlenmesini sağlar.

:

Dolphin Wave 100 Havuz Robotu

Dolphin Wave 100 Havuz otomatik havuz robotu,Yeni nesil kullanıcı dostu uzaktan kumanda ve güç ünitesi. Kendinden motorlu, 50 mikron ” sürekli” veya “kullan at” filtreli, 30 m kablolu, 24 V motorlu, 16 m³/h debili. Arabası ile komple. 25 m boya kadar umuma açık havuzlar için tasarlanmıştır. Temizlik periyodu 4, 6 ve 8 saat olarak ayarlanabilir. Cayroskop teknolojisi ile güçlendirilmiş sapmasız kesin havuz tarama. Temizlik program ve parametreleri için geniş seçenekler: Çevrim süresi, havuz uzunluğu, tırmanma frekansı, düzenli veya ultra temizleme, su hattı, havuz turu tanımı. Filtresi tıkandığında güç ünitesi üzerinde temizlik sinyali verir. Mikropressör kontrollüdür. Havuz duvarına tırmanır.

Filtresi tıkandığında güç ünitesi üzerinde temizlik sinyali verir. Patentli Fırdöndü sistemi ile Kablo kıvrılmasına bağlı hasarı engeller. Mikroprosesör kontrollüdür. 

Havuz duvarına tırmanır. Taşıma Arabasıyla komple

20 – 25 m Havuzlar için Uygun ve Profesyonel Temizlik 

 

Yarı Olimpik ve Ticari Havuzlar İçin En Uygun Havuz Temizleme Robotu

Oteller, okullar ve kamp bölgeleri için yüksek etkili, tam otomatik havuz temizleme özelliğinde olan robot modelidir. ileri jiroskop teknolojisi ile güvenilir olarak tüm taban, duvar ve su hattını tarayarak temizler. Temizlik boyunca, yüksek kapasite ile tüm kiri ve pisliği ultra-clean filtresinde yakalar ve temiz suyu havuzunuza geri verir.

Profesyonel etkide temizlikle gelen uzun süreli güçlü güvenilirliğin tadını çıkarın. Maytronics’in ürettiği Dolphin havuz robotları ile küçük boyutlu havuzlardan en büyük profesyonel havuzlara kadar tüm havuzların temizliğini en uygun maliyetlerle gerçekleştirebilirsiniz. İleri teknolojiye sahip robotlar kullanıcılara havuzun her noktasında etkili süpürme ve fırçalama ile havuz operatörleri havuz ile ilgili diğer konular ile ilgilenirken havuza parlak bir görünüm ve temizlik kazandırır.

 

Tam Anlamıyla Havuz Temizliği

Benzersiz Jiroskop sistemi havuzunuzun tamamının tam olarak temizlenmesini sağlayacak temizlik sistematiğinin kullanılmasını sağlamaktadır. CleverClean tarama sistemi sayesinde havuzunuzun tamamının robot tarafından süpürülür ve fırçalanır.

 

Maksimum Hijyen
Aktif fırçalama etkili olarak havuz dibinde bulunan yosun ve bakterileri kaldırır.

 

İleri – Yüksek Kapasiteli Filtrasyon
Çok katmanlı filtrasyon ile suyu saç tellerinden, tozdan, böceklerden ve her türlü istenmeyen pislikten arındırır. 

 

Havuz Robotu Yeni Nesil Kullanıcı Dostu Kumanda

Kumanda modları üzerinden gecikmeli başlangıç
Temizlik peridoyu seçimi
çevrim süresi seçimi 4-6-8 saat
Havuz taban-duvar-ayrı programlama 
 

İdeal havuz uzunluğu 25 m'ye kadar
Temizlik kapsamı Zemin, Duvarlar ve Su Hattı
Fırçalama Çift Fırçalama
Temizleme Döngüsü Süresi 4/6/8 saat
Filtreleme İnce ve kaba kirler için çift seviyeli filtreleme
Robot Ağırlığı 11,5 kg
Kablo uzunluğu 30 metre Dolaşmayan kablo
Navigasyon ve manevra kabiliyeti CleverClean™ kapsama alanı, Çift tahrikli kombine motor ve Giroskop
Caddy Dahil
Uzaktan kumanda Manuel sürüş için ve çeşitli temizleme programları, çalışma gecikmesi ve manuel navigasyon ile birlikte verilir
Vakum  16 m3/s
Garanti 3YIL
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR