Dolphin C4 Otomatik Havuz Robotu
Dolphin C4 Otomatik Havuz Robotu

Dolphin C4 Otomatik Havuz Robotu

Toplam Stok Adedi : 20
Stok Miktarı : 20

Dolphin C4 Otomatik Havuz Robotu, Jiroskop ile güçlendirilmiş sapmasız havuz tarama özelliği. Optimal havuz temizliği için kendinden programlı ve mikroprosesör kontrollüdür. Havuz duvarına tırmanır Filtresi tıkandığında sinyal verir.

Dolphin C4 Otomatik Havuz Robotu

Dolphin C4 Otomatik Havuz Robotu, havuz temizleme robotu 20 mt boya kadar havuzlar için tasarlanmıştır. 

Küçük veya orta ölçekli bir ticari havuzunuz varsa, Dolphin C4 Robotik Havuz Temizleyici sizin içindir.

Bu robotik havuz temizleyici, Dolphin tarafından uzun süreli ve uygun maliyetli çalışma için sağlam güvenilirliğe sahip, ağır hizmet temizlik performansına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Hem ince parçacıkları hem de büyük döküntüleri toplamayı sağlayan 50 mikronluk bir filtre kartuşu ile donatılmıştır. 24mt uzunluğundaki kablosu sayesinde havuzunuzdaki tüm alanlara ulaşacak ve ayrık fırçaları zorlu köşeler veya basamaklar dahil her yerde manevra yapmasına yardımcı olacak.

 

Uzaktan Kumanda Çok Programlama Özellikleri

En kolay kullanımlı Dolphin ürünlerinden biri olarak kabul edilen, C4'ü uzaktan nereye gideceğinizi yönlendirmenizi sağlayan ücretsiz bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir. Dinamik çift sürücü , havuzunuzun şekli, engelleri veya eğimi ne olursa olsun havuzda mükemmel bir manevra kabiliyeti sağlar .

Gerçekten de, havuzun her santimini temizleyebilecek 360 derece motorla donatılmıştır.

Filtreler bir havuz temizleyicisi için çok önemlidir.

Dolphin  C4 2 kat filtreli bir sistem var. İlk katman yaprakların ve diğer büyük partiküllerin girmesini önler ve ikincisi ultra ince ve yüksek verimli tıkanmasız bir filtredir.

Pakete dahil edilen güç kaynağı, temizleyicinin kolay tak ve kullan kullanımını sağlar.

 

Üstün Ovma Gücü

Maytronics Dolphin C4 havuz temizleyici, aktif bir fırça ve standart çift fırçalama fırçaları ile birlikte gelir.

Bunlar, robotun havuzun duvarlarında, zeminde ve su hattındaki sert ve inatçı kirlere / kirleticilere zorla saldırmasına ve temizlemesine izin vererek havuzun iyice temiz olmasını sağlar.

Havuz zemini, koy, duvarlar ve su hattını temizler. Küçük ve orta ölçekli ticari ve konut havuzları için önerilir.

 

Çift Seviyeli Filtrasyon

Filtreleri tutan iki kartuş çerçevesi ile birlikte paket içinde 2 set filtre (set başına 4 filtre) alırsınız.

Düzenli (İnce) filtreler, görebileceğiniz küçük delikli tül flitreler , ilkbahar ve sonbahar mevsiminde, yapraklar ve dallar gibi büyük döküntüleri yakalamak için kullanılır.

İkinci filtre seti olan kartuş flitre yılın diğer zamanlarında kullanım içindir ve 2 mikrona kadar filtreleyebilir.

Bu Ultra-İnce filtredir ve çıplak gözün göremeyeceği kadar küçük deliklere sahip kıvrımlı kağıt türü bir ortam kullanır.

Bu Ultra İnce filtreler, yosun, polen, toz, mantarlar, çözünmemiş havuz kimyasalları parçalarını vb.
 

Her iki filtre türünü aynı anda kullanamazsınız, bu Dolphin'in bu yeteneği yok.

Filtrasyon seviyesini değiştirmek istediğinizde, kartuşları ayrı ayrı çıkarmanız ve filtre ortamını değiştirmeniz gerekir.

 

Sıfır Yarıçap Dönüşü

Son zamanlarda sıfır dönüşlü çim biçme makineleri hakkında, normal sürme çim biçme makinelerine kıyasla tepelerde ve eğimlerde çim biçme konusunda neden bu kadar iyi olduklarını açıklayan bir makale yaptık. C 4 robotu sıfır dönüşlü havuz temizleme robotu olarak düşünebilirsiniz, çünkü bir inç ileri veya geri hareket etmeden tam 360 ° dönebilir. 

Bu inanılmaz manevra kabiliyetinin ardındaki sır, dolphin C 4 üçlü motor sürüş sisteminde yatıyor. birbirinden bağımsız çalışan 3 ayrı 24V DC motor var. İki motor paletleri kullanıyor, yani bir palet ileriye doğru dönerken bir palet geri dönebilir .

Bu, robotun bir tank gibi dönmesine izin verir ve eğimli havuz zeminlerini açmaya çalışırken hırıltı yapan geleneksel havuz temizleme robotlarının aksine, bu yüzde 100 kararlı kalacaktır.

Temizleme sırasında havuz tabanındaki tozları havuza dağıtmaz, bunun yerine çift ön fırçalama fırçaları havuz astarınıza yapışmış parçacıkları nazikçe çıkarır, böylece pompanın emilmesi filtrelere çekilebilir. Bu şekilde C4 havuz robotu, hem gevşek hem de yapışkan kalıntıları sorunsuz bir şekilde toplayabilir.

 

Akıllı Navigasyon:

Diğer modern Dolphin robotları gibi, Sigma da en uygun temizleme şeklini belirlemek için havuzunuzu tarayan akıllı bir navigasyon programı olan CleverClean tarafından desteklenmektedir. Özel sırt desenlerine sahip HyperGrip yumuşak kauçuk paletler, vinil veya fiberglas gibi hassas havuz astarına zarar vermeden havuz duvarlarını 90 ° dikey açıyla tırmanmasına yardımcı olur. Ve Sigma su hattını temizlemek için harika bir iş çıkarıyor, üstüne monte edilmiş çark, 24,6 kiloluk robotu, tüm yosun ve kiri temizleyen su hattı boyunca kayarken duvarlara yapışmış tutmak için yeterli itme gücü üretiyor.

 

Dolphin C4 Otomatik Havuz Robotu Özellikleri

Tam Filtre Göstergesi - filtreyi temizleme zamanının geldiğini söyler.

Gecikmeli başlatma özelliği, döküntülerin kolayca çıkarılması için çökmesini sağlar.

Manuel navigasyon ve çevrim seçimi için Pro uzaktan kumanda dahil.

İnanılmaz derecede verimli - havuzu temizlemek için 15 sentten daha az maliyet.

Patentli döner kablo dolaşmayı önlemeye yardımcı olur.

Çoklu döngü seçenekleri - 1,5, 2,5 veya 3,5 saat.

Kir, birikinti ve toz parçacıklarını toplamak için bağımsız büyük filtre kartuşu.

Kolay taşınabilirlik ve depolama için taşıma arabası içerir.

Optimum havuz taraması için Kendinden Programlı.

Uzaktan kumandalı.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR