BSPool EvoBasic Tuz Klor Jeneratörü
BSPool EvoBasic Tuz Klor Jeneratörü

BSPool EvoBasic Tuz Klor Jeneratörü

Fiyat : $1,076.30
Toplam Stok Adedi : 59
Stok Miktarı : 19

Klor üretimi, havuzda her 1 m3 su için 3-4 kg. oranında atılacak tuz sayesinde havuz suyunda çözünmüş sodyum kloridi (sofra tuzu) klor gazına dönüştüren bir elektrolit hücreden geçirerek sağlanır. Bu gaz suda eritildiğinde sıvı klor haline gelir. PH orp probu,Ph pompası,Numune haznesi ve Kalibrasyon sıvıları dahil.

"ÜCRETSİZ KARGO"

İlgili Ürünler
BSPool Pro Tuz Klor Jeneratörü BSPool N-BsSalt Tuz Klor Jeneratörü Bspool Pro 200 Profesyonel Tuz Klor Jeneratörü BSPool EvoBasic Tuz Klor Jeneratörü Bspool Pro 250 Profesyonel Tuz Klor Jeneratörü Gemaş Puritron Hat Üstü Tuz Klor Jeneratörü Gemaş Puritron Tuz Klor Jeneratörü Gemaş Puritron Ph Kontrollü Tuz Klor Jeneratörü Gemaş GSC Tuz Klor Jeneratörü Magen Aqua Blue Light 10g/h
:

BSPool EvoBasic Tuz Klor Jeneratörü Dijital

BSPool EvoBasic Dijital Tuz cihazları, sudaki tuzun elektroliz işlemi ile havuzun klor ihtiyacını karşılamanın ekolojik yoludur.

Seçenekleri mevcuttur;

EvoBasic-15    50 - 70 m3   kapasite:  15 g/h

EvoBasic-25    100 - 125  m3  kapasite:   25 g/h

EvoBasic-35    125 - 200 m3   kapasite:  35 g/h

 

 

BSPool EvoBasic Tuz Klor Jeneratörü Özellikleri

Klor üretimi, havuzda her 1 m3 su için 3-4 kg. oranında atılacak tuz sayesinde havuz suyunda çözünmüş sodyum kloridi (sofra tuzu) klor gazına dönüştüren bir elektrolit hücreden geçirerek sağlanır. Bu gaz suda eritildiğinde sodyum hipoklorid (sıvı klor) haline gelir.

Havuz kimyasalları kullanımı ve İşletme giderlerinde % 90 gibi bir ekonomi sağlar.

Artık havuzunuzda klor ve yosun önleyici kullanmanıza gerek yoktur. Kullanımı çok kolaydır.

Havuz sirkülasyon pompasına bağlı olduğundan her daim üretim yaparak homojen bir dozajlama sağlanır. Size havuzun keyfi kalacaktır.

BSPool EvoBasic Dijital Tuz Jeneratörleri, kaliteli titanyum elektrolit hücresi ile klor masrafı yapmadan havuz suyunuzu berraklaştırır. Sürekli ve sağlıklı bir dezenfeksiyon sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR