Autodos Havuz Suyu Kontrol Kumanda Ünitesi M3
Autodos Havuz Suyu Kontrol Kumanda Ünitesi M3

Autodos Havuz Suyu Kontrol Kumanda Ünitesi M3

Fiyat : $7,076.36
Toplam Stok Adedi : 125
Stok Miktarı : 25

Autodos Havuz Suyu Kontrol Kumanda Ünitesi, havuzunuzdaki su kalitesi parametrelerini anlık devamlı ölçerek, havuz kimyasalı kullanımını ve sarfiyatı kontrol altında tutar; pH, klor (redoks, serbest klor ve bağlı klor) debi ve sıcaklık izlenebilir.

:

Autodos Havuz Suyu Kontrol Kumanda Ünitesi M3

Autodos Havuz Suyu Kontrol Kumanda Ünitesi, havuzunuzdaki su kalitesi parametrelerini anlık devamlı ölçerek, havuz kimyasalı kullanımını ve sarfiyatı kontrol altında tutar;  pH, klor (redoks, serbest klor ve bağlı klor) debi ve sıcaklık değerleri anlık olarak izlenebilir, LED ekranında değerler kolay ve açık şekilde görüntülenebilir.

M1 versiyonu, tek kanal üzerinden pH, redoks, serbest klor veya toplam klor değerlerinden birini ölçmek için kullanılır.

M2 versiyonu, iki kanal üzerinden pH ve serbest klor değerlerini veya pH ve Redoks değerlerini ölçmek için kullanılır.

M3 versiyonu, üç kanal üzerinden pH, serbest klor ve redoks değerlerini veya pH, serbest ve bağlı klor değerlerini ölçmek için kullanılır.

Autodos’un, yeni akış hücresi içerisinde ve şeffaf PVC kabın altında her bir elektrot için ayrı bir modül bulunmaktadır. Her bir modül, elektrot sayısına bağlı, seri olarak bağlanır. İlk modülde ön filtre , debimetre, sıcaklık sensörü bulunmaktadır. Kullanışlı tasarımı sayesinde kalibrasyon veya bakım işlemleri son derece kolay ve pratiktir.

Sistem, bir veri kaydedici içerir ve opsiyonel olarak sunulan, Modbus-RTU haberleşme arayüz modülü ile sevk edilebilir.

Autologger sayesinde AUTODOS, PC ye bağlantısı yapılabilir, pH ve klor değerlerini görebilmek ve alarmlar konusunda detaylı bilgi almak mümkündür.

 

Seçenekleri mevcuttur;

Autodos ürününüze opsiyonel olarak sunulan uzaktan erişim modülü Autodos® RAM paketi ile Autodos-sistemi çevrimiçi analiz edilebilir. Uzaktan bağlantı sağlanarak nominal değerleri veya alarm limitleri gibi ölçüm parametreleri değiştirilebilir ve alarmlar sıfırlanabilir. Autodos® RAM, kendi ağ yönetimini kurmadan, eksiksiz bir bilişim altyapısı için anahtar teslim bir çözümdür. Çevrimiçi bulut servis hizmeti ile tüm veriler güvenli uzak genel sunucularda saklanır.

Sistem bileşenleri

 • Auto Autodos M1-M2-M3 ile sistem uyumluluğu
 • Ethernet Ethernet (WAN) veya mobil (GPRS / 3G) bağlantı için ağ geçidi modülleri
 • Modbus-RTU haberleşme arayüzü

 

Fonksiyonlar

 • 50 000 log noktası dahil / sistem ve yıl
 • Düzenli raporlar
 • Tarih, ölçülen veriler ve alarmlarla günlüğe kaydedilir.
 • Sistemde 9 farklı görüntüleme dili mevcuttur.
 • Sistem konumlarını gösteren harita işlevi
 • Özel kullanıcı hakları ile bireysel proje erişimi için çoklu kullanıcı girişi
 • Çevrimiçi veri veya trend analizi için rapor modülü
 • Aktif alarmlar çevrimiçi veya e-posta / SMS ile
 • Hiçbir yazılıma gerek duyulmamaktadır, web tarayıcıları aracılığıyla erişim sağlanır. (ör. Firefox, Safari veya Chrome vb.)
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR