Osmocote Topdress 22-5-6 Bitki Gübresi 4-5 Aylık 1 kg
Osmocote Topdress 22-5-6 Bitki Gübresi 4-5 Aylık 1 kg

Osmocote Topdress 22-5-6 Bitki Gübresi 4-5 Aylık 1 kg

Fiyat : $12.83
Toplam Stok Adedi : 18
Stok Miktarı : 18

Osmocote Topdress 22-5-6 Bitki Gübresi, saksı ya da tüpte fidanlık stoklarında gübre uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş üzeri kaplı bir gübre çeşididir. Osmocote Topdress, 4-5 ayı geçen bir sürede besleyici elementleri yavaş bir şekilde salgılar.


 

:

Osmocote Topdress 22-5-6 Bitki Gübresi 4-5 Aylık 1 kg

Osmocote Topdress 22-5-6 Bitki Gübresi, saksıda ya da tüpte fidanlık stoklarında gübre uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş üzeri kaplı bir gübre çeşididir. 

Osmocote Topdress NT, 4-5 ayı geçen bir sürede besleyici elementleri yavaş bir şekilde salgılar ve bitkinin dengeli büyümesini sağlar.

Osmocote Topdress 22-5-6 Bitki Gübresi, Azot (N), Fosfor (P), Potasyum (K), Magnezyum (Mg) ve bütün iz elementleriyle birlikte kullanıma hazırdır. Osmocote Topdress, azot ve fosforun hızlı ve yavaş çözünme özelliklerine sahiptir. 

 

ÜRÜNÜN AVANTAJLARI
 

Azot ve fosforun hızlı ve yavaş çözünme özelliklerine sahiptir. 
• İnce granül halinde olduğundan saksıda eşit şekilde dağılır.
• Yetiştirme ortamında kabın devrilmesi durumunda yüzeye yapışarak granül kaybını önler 
• Toz ve duman tutmaz,tozsuzdur.
• Büyüme ya da vegetatif gelişme için daha fazla iz element içerir. 
 

KULLANMA TALİMATI
 

Osmocote Topdress NT, saksıda ya da tüpte fidanlık stoklarında gübre uygulamaları için özel olarak geliştirlmiş üzeri kaplı bir gübre çeşididir. Bu ürün, hızlı büyüme yada besin eksikliklerinin noksaklıklarında kullanılması tavsiye edilir. Gübreleme, yağmurlama ya da damla sulama yapıldığı durumlarda kullanılabilir. Damla sulama yöntemi kullanıldığında gübre direk damlatıcının altına uygulanmalıdır. Bu ürün önerilen gübre atma makineleriyle uygulanabilir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR