Osmocote Start 11-11-17 Kök Geliştirici Bitki Gübresi 5 Kg
 Osmocote Start 11-11-17 Kök Geliştirici Bitki Gübresi 5 Kg

Osmocote Start 11-11-17 Kök Geliştirici Bitki Gübresi 5 Kg

Fiyat : $60.94
Toplam Stok Adedi : 18
Stok Miktarı : 18

Osmocote Start Kök Geliştirici Bitki Gübresi, kısa dönemde yetiştirilmesi gereken bitkileri özel formülü ile en etkili biçimde besler. Topraktan yıkanma riski taşımadığından dolayı normal gübrelerin yarı dozunda uygulandığında aynı etki gösterir.


"ÜCRETSİZ KARGO"

:

 Osmocote Start 11-11-17 Kök Geliştirici Bitki Gübresi (+2Mg0+TE) 5 Kg

Osmocote Start Kök Geliştirici Bitki Gübresi, kısa dönemde yetiştirilmesi gereken bitkileri özel formulü ile en etkili biçimde besler. Topraktan yıkanma riski taşımadığından dolayı Osmocote Start normal gübrelerin yarısı kadar dozda uygulandığında aynı etkinliği gösterir. 

 

Yeterli besleyici madde ile düşük tuz içeriğinin kombinasyonu kök gelişimi için en iyi şartları hazırlar. Osmocote Start 4-6 haftalık ilk gelişme dönemi için özel olarak formüle edilmişir. Osmocote Start ile yapılan pek çok denemede, bitkilerin kök gelişimlerinde gözle görünür bir gelişme saptanmıştır

 

ÜRÜN AVANTAJLARI
 

Kontrollü Garantili Salınım: Organik reçine ile tamamen kaplandığı için 4-6 haftalık periyot süresince gübrenin tam ve eşit dağılımını sağlar.

Daha İyi Kök Gelişimi: NPK ile düşük EC seviyesini kombine eder. Düşük tuz konsantrasyonu sayesinde kök gelişimi baskı altında değildir. Gübreleme sonrası bitkiler çok daha iyi kök gelişimi sağlarlar. Bu da daha dirençli, iri ve canlı renkli bitkiler üretilmesine imkan verir.
 

Düşük Yıkanma: Çok düşük seviyede yıkanma olduğundan alışılagelmiş gübrelere oranla daha yüksek kullanım etkinliği (2 katına kadar) sağlar. Çevreye karşı daha duyarlıdır.
 

Beslenme ve Sulamanın Ayrıştırılması: Sulamaya ihtiyaç duymaksızın uygulanabilir. Bitkinin sulanma yerine, beslenmeye ihtiyaç duyduğu dönemlerde bu özellik önem kazanır.
 

Kolay Kullanım: Granül formunda olduğu için toz formunda olan gübrelere oranla kullanım ve uygulama kolaylığı sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR