Osmocote Exact 15-9-11 Bitki Gübresi 8-9 Aylık 5 kg
Osmocote Exact 15-9-11 Bitki Gübresi 8-9 Aylık 5 kg

Osmocote Exact 15-9-11 Bitki Gübresi 8-9 Aylık 5 kg

Fiyat : $57.39
Toplam Stok Adedi : 15
Stok Miktarı : 15

Osmocote Exact 15-9-11 Bitki Gübresi, Kontrollü çözünen 3. jenerasyon gübre olan Osmocote Exact, güvenlik, tutarlılık ve ideal çözünmeyi bir arada bulundurur. İç mekan süs bitkileri için toprak karışımına veya üstten gübreleme olarak kullanılabilir.


"ÜCRETSİZ KARGO"

:

Osmocote Exact 15-9-11 Bitki Gübresi 8-9 Aylık 5 kg (+2Mg0+TE)

Osmocote Exact 15-9-11 Bitki Gübresi 3. jenerasyon akıllı gübre olan Osmocote Exact 8-9 ay boyunca kontrollü salınım, güvenlik, tutarlılık ve ideal çözünmeyi bir arada bulundurur.

İç mekan süs bitkileri için toprak karışımına veya üstten gübreleme olarak kullanılabilir.

Kaktüs ve sukulent yetiştiriciliğinde oldukça yaygın kullanılır.

Görsel ürünün 25 kg lık ambalajıdır. Bu nedenle gönderilecek ürünün ambalajı farklı olacaktır.

 

 

Osmocote Exact 15-9-11 Bitki Gübresi 8-9 Aylık Ürün Avantajları

Güvenlik: Mümkün olan en yüksek güvenlik, kontrollü çözünme ve yüksek seviyede tüm iz elementler. Salınım ömrü ile yanlışlardan kaçınmak için renk kodu vardır.

Tutarlılık: Her ürün torbasının içeriği diğeriyle aynı olup mükemmel bir kalite kontrol sistemi vardır.eşit bitki büyümesi sağlanır.

Düzenli salınım: Optimal bitki büyümesini sağlamak için bitkinin ihtiyacına göre değişik salınım uzunluklarına sahip ürünler mevcuttur. Çok verimli ve çevre dostudur.salınım ömrü garantilidir. Yıkanma ile kayıp olmaz.

Kaliteli ürün: Osmocote ile gübreleme yapılan bitki, sürekli ve az miktarlarda beslenerek homojen gelişim gösterir. Bitkiyi son kullanıcıya teslim ettiğinizde dahi salınım devam eder ve bitkinin raf ömrü uzun olur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR