Osmocote Exact 15-9-11 Bitki Gübresi 8-9 Aylık 25 kg
Osmocote Exact 15-9-11 Bitki Gübresi 8-9 Aylık 25 kg

Osmocote Exact 15-9-11 Bitki Gübresi 8-9 Aylık 25 kg

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : $232.82
İndirimli : $216.57
Toplam Stok Adedi : 45
Stok Miktarı : 45

Osmocote Exact 15-9-11 Bitki Gübresi, akıllı boncuk gübre, kontrollü çözünen 3. jenerasyon üretimi olan gübre çeşididir. Omocote Exact Standart bitkinin büyümesini yakından takip ederek bitkiyi verimli ve güvenli bir şekilde büyütür.


"ÜCRETSİZ KARGO"

:

Osmocote Exact 15-9-11 Bitki Gübresi 8-9 Aylık 25 kg (15-9-11+2Mg0+TE)

Kontrollü çözünen 3. jenerasyon gübreler olan Osmocote Exact, güvenlik, tutarlılık ve ideal çözünmeyi bir arada bulundurur. Farklı bitkilerin farklı bitki besin maddesi ihtiyacı olduğundan sadece garanti edilen gübre değil aynı zamanda çözünmeyi de garanti eden kaplanmış gübre ihtiyacı vardır.

Osmocote Exact Standart bitkinin büyümesini yakından takip ederek ürünü sadece çok verimli kullanmakla kalmaz aynı zamanda çok da güvenli olmasını sağlar.

 

Osmocote Exact 15-9-11 Bitki Gübresi 8-9 Aylık Ürün Avantajları

Güvenlik: Mümkün olan en yüksek güvenlik, kontrollü çözünme ve yüksek seviyede tüm iz elementler. Salınım ömrü ile yanlışlardan kaçınmak için renk kodu vardır.

Tutarlılık: Her ürün torbasının içeriği diğeriyle aynı olup mükemmel bir kalite kontrol sistemi vardır.eşit bitki büyümesi sağlanır.

Düzenli salınım: Optimal bitki büyümesini sağlamak için bitkinin ihtiyacına göre değişik salınım uzunluklarına sahip ürünler mevcuttur. Çok verimli ve çevre dostudur.salınım ömrü garantilidir. Yıkanma ile kayıp olmaz.

Kaliteli ürün: Osmocote ile gübreleme yapılan bitki, sürekli ve az miktarlarda beslenerek homojen gelişim gösterir. Bitkiyi son kullanıcıya teslim ettiğinizde dahi salınım devam eder ve bitkinin raf ömrü uzun olur.

 

 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR