Osmocote Exact 16-9-12 Bitki Gübresi 3-4 Aylık

Stok Durumu: Stokta var
2,501.01₺
  • Hızlı Güvenilir Kargo
  • Müşteri Desteği
  • Garanti
  • SKU:GB-OE01
Osmocote Exact 16-9-12 Bitki Gübresi, akıllı bir gübre çeşididir. Yavaş salınımlıdır bitkileri hastalığa ve soğuğa karşı koruyarak bitkinin ömrünü uzatır. Osmocote gübre iç mekan ve dış mekan bütün bitkilerde güvenle kullanılabilir.

Osmocote Exact 16-9-12 Bitki Gübresi 3-4 Aylık (25) kg

Osmocote Exact 16-9-12 bitki gübresi 3-4 aylık akıllı gübre. Yavaş salınımlıdır bitkileri hastalığa ve soğuğa karşı koruyarak bitkinin ömrünü uzatır. Osmocote gübre, iç  ve dış mekan bütün bitkilerde güvenle kullanılabilir.

Farklı bitkilerin farklı bitki besin maddesi ihtiyacı olduğundan sadece garanti edilen gübre değil aynı zamanda çözünmeyi de garanti eden kaplanmış gübre ihtiyacı vardır. Osmocote Exact Standart bitkinin büyümesini yakından takip ederek ürünü sadece çok verimli kullanmakla kalmaz aynı zamanda çok da güvenli olmasını sağlar

 

Osmocote Exact 16-9-12 Bitki Gübresi 3-4 Aylık Ürün Avantajları

Güvenlik: Mümkün olan en yüksek güvenlik, kontrollü çözünme ve yüksek seviyede tüm iz elementler. Salınım ömrü ile yanlışlardan kaçınmak için renk kodu vardır.

Tutarlılık: Her ürün torbasının içeriği diğeriyle aynı olup mükemmel bir kalite kontrol sistemi vardır. Eşit bitki büyümesi sağlanır.

Düzenli salınım: Optimal bitki büyümesini sağlamak için bitkinin ihtiyacına göre değişik salınım uzunluklarına sahip ürünler mevcuttur. Çok verimli ve çevre dostudur. salınım ömrü garantilidir. Yıkanma ile kayıp olmaz.

Kaliteli ürün: Osmocote ile gübreleme yapılan bitki, sürekli ve az miktarlarda beslenerek homojen gelişim gösterir. Bitkiyi son kullanıcıya teslim ettiğinizde dahi salınım devam eder ve bitkinin raf ömrü uzun olur.

 

Diğer bitki gübresi çeşitlerini incelemek için tıklayınız.